بازگشت   DogForum | وبسایت تخصصی سگ
 

کیف مناسب حمل سگ

Razi005 آواتار ها
Razi005
کاربر
09-06-2014
اگر میخواهید به همراه حیوانتان به مسافرت بروید ، یا اگر میخواهید حیوانتان را پیش کسی بگذارید تا مواظبش باشد ، نیاز به یک کیف حمل سگ ( away bag ) دارید .

1. کیفی انتخاب کنید که تمام وسایل حیوانتان در آن جا شود . نیاز نیست که یک کیف خیلی بزرگ و عظیم باشد اما نمیتواند یک کیف کوچک کاغذی یا پلاستیکی باشد . یکی از کیفهای مغازه ها که دوباره قابل استفاده اند میتوانند گزینه ی مناسبی باشند . یک کیف پشمی هم میتواند همان کار را انجام دهد.همه ی اینها بستگی به حیوان شما دارد .

2. تصمیم بگیرید که به چه چیزهایی در کیف احتیاج دارید . آیا شما یک سگ دارید ؟ گربه ؟ جونده ؟ کیفشان را بر حسب نیازشان انتخاب کنید . نیاز به این ندارید که تمام اسباب بازی ها و خوراکی هایشان را در کیف بریزید . فقط چیزهایی را بردارید که آنها در زمانی که بیرون هستند نیاز دارند .

3. مطمئن شوید که همیشه کیفی حاضر و آماده دارید . اگر مجبورید تا چند دقیقه ی دیگر به بیرون از شهر بروید حیوانتان نیاز به چیزی دارد که نخواهد راجع به آن نگران باشید .

4.تکه ای کاغذ را درون کیف قرار دهید و بر روی آن لیستی از آنچه حیوانتان نیاز دارد و برنامه ی روزانه بنویسید . راجع به داروها ، وعده های غذایی معمول ، زمان بازی و غیره بنویسید . شماره هایی که مردم نیاز دارند بدانند مانند دامپزشکی ، شماره خودتان و غیره .

نکات :
  • یک برگه از اطلاعات حیوانتان جمع آوری کنید . این برگه باید خوانا باشد و نباید پاره یا مچاله باشد .
  • این برگه را در داخل کمد نزدیک به در جلویی یا پشتی قرار دهید که بتوانید در هنگام خارج شدن از خانه آنرا بقاپید .
  • اگر حیوان شما هر روز غذای معینی میخورد . غذای روزانه ی او را در داخل کیفی پلاستیکی قرار دهید و روی آن بنویسید 1 ، 2 ، 3 و غیره . اینطوری پرستارش فقط باید غذا را ر کاسه اش بریزد .


کیف مناسب حمل سگ

 تمامی حقوق برای سایت DogForum.ir محفوظ است.