بازگشت   DogForum | وبسایت تخصصی سگ
 

خواب و تعلیم دادن توله سگ ها

Ramin73 آواتار ها
Ramin73
کاربر
09-13-2014
تمرین کردن با توله سگ و اموزش چیز ها ممکن است شاید برای شما بسیار سخت و خسته کننده به نظر بیاید . توله سگ های بسیار بازیگوش ،فعال و دوست داشتنی هستند انها از غریزه خود در زندگی پیروی میکنند و این ممکن است مقداری غیر قابل تحمل باشد و با زندگی شما و قوانین شما یکسان نباشد .

رفتارهای غریزه ای توله سگ بالا و پایین پریدن ،جویدن وسایل ،باز ی کردن ،گاز گرفتن و دویدن است که هر کدام برای بدون در دسر بودن نیاز به یک سری اموزش ها دارد که این اموزش ها را شما باید به توله زیبایتان بدهید .

شما میتوانید دستور های ساده موجود را فراگرفته و از انها برای تربیت توله کوچکتان استفاده بکنید . شما باید با بکار گیری را ها ی ساده نکات مثبت توله سگ ها را افزایش دهید . توله سگ های کوچک به طور حتم در شب ها بیدا رخواهند بود و میخواهند با شما بازی بکنند .

شما میتوانید با کمی صبر ،حوصله و بردباری به توله خود یاد بدهید که تمام شب را بخوابد فقط این نیاز مند صبر و بردباری می باشد .

حذف استرس تا جای ممکن:
یکی از دلایل بیدا ر بودن و بازی کردن تو له سگ ها در شب ازاد بودن انها در صبح است که هنگامی که شما نیستید انها صب را در خواب به سر بده و شب ها بیدار میشوند .

تازه شدن زندگی ،وجود داشتن حیوانات دیگر ، و مردم جدید میتوانند باعث شوند که توله سگ در روز بخوابد و در شب ها بیدار شود همه عوامل بر روی خواب توله سگ در روز و بیدار بودن او در شب تاثیر گذار می باشند .

سعی کنید که فشار های وارده از محیط را به حداقل برسانید این حداقلر به ایجاد محیط محیط راحت با امنیت کمک خواهد کرد که شما باید برای اینکار جدولی از کارهیاتان تهیه کنید .برای سگ یک زمان معین را برای خوردن غذا مشخص سازید و به غیر ان ساعت به هیچ وجه به سگ غذا ندهید .

مکان خواب و بازی توله تان را در خانه کاملا مشخص کنید و در هر روز یک زمان مشخصی با او بازی کنید تا کاملا خسته شود و هنگام خواب بگیرد به راحتی بخوابد .

وقت بازی :
هنگامی که وقت بازی توله سگ میشود توله را به بیرون ببرید با دقت به او نگاه کنید ، با او بازی کنید برایش اواز بخوانید و برایش نمایش اجرا کنید .

هنگامی که از بیرون باز گردید قطعا توله سگ بسیار بسیار خسته خواهد شد و همزمان با شما وارد رخت خواب خود میشود و تا صبح به راحتی و بدون بیدار شدن میخوابد .

نگامی که شما میبینید توله سگ در طول شب بیدار است باید در صبح با او مقدار بیشتری بازی کنید و روش خود را تغییر بدهید .بعد از چند مدت بدون اینکه شما به توله سگ هشداغر بدهید او هنگام خواب خودش در جایش قرار گرفته و به خواب عمیقی فرو میرود ،فقط این پروسه کمی زمان بر می باشد که شما باید حوصله به خرج بدهید .

همچنین همیشه به یاد داشته بتاشید به سگ اجازه خوردن اب و غذا را قبل از رفتن به بستر ندهید چون او برای دستشویی کردن بیدار میشود و شاید دیگر نخوابد . این باعث میشود سگ چند بار در طول شب بیدار شود و بد خواب شود .

حفاظت :
همیشه در موقع بازی و بردن به بیرون سگ دقت لازم را بفرمایید و بیشتر از همه هنگام اموزش دقت بکنید . همیشه به یاد د داشته باشید توله سگ ها نیاز به اموزشش صحیح دارند پس به انها به طور صحیح اموزش بدهید چون انها هنگامی که خسته هستند لذت بیشتری از خوابیدن خواهند برد .

اگر شما در طول روز سگتان را در خانه تنها میگذارید به یاد داشته باشید هنگامی که به خانه میایید باید با او بازی کنید و از او انتظار نداشته باشید شبها بخوابد البته میتوان توله سگ ها یی که تنها هستند را تربیت کرد اما مدت زمان بیشتری برای اینکار نیاز خواهد بود .


خواب و تعلیم دادن توله سگ ها

 تمامی حقوق برای سایت DogForum.ir محفوظ است.