DogForum | وبسایت تخصصی سگ قوانـین ثبت نام
قوانین و اساسنامه
جهت عضویت در انجمن ها باید با قوانین زیر توافق کامل داشته باشید:
 
به نام خدا ...

بند الف - قوانین عمومی

کاربران گرامی ، لطفا توجه کنید که سایت DogForum.ir و تمامی زیر بخش های آن مانند گالری تصاویر بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و وزارت ارشاد اسلامی فعالیت میکنند ، بنابراین با هر کاربری که مطالب یا فایل هایی که متغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و وزارت ارشاد اسلامی باشد را در این سایت به اشتراک بگذارد به شدت برخورد خواهد شد و اطلاعات فرد خاطی به مراجع دولتی مربوطه تسلیم خواهد شد ، لذا خواهشا در رعایت قوانین گفته شده کوتاهی نفرمایید.

بند ب - قوانین مربوط به ثبت نام و ارسال مطلب

بند ب - 1

تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد حتی المقدور نام كاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت هر دو اکانت محدود یا حذف خواهد شد.

بند ب - 2

کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پيام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

بند ب - 3

مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

بند ب- 4

از ارسال هرگونه مطلب تبلیغاتی جددا خودداری فرمایید ، در غیر این صورت برخورد شدید با فرد خاطی صوورت خواهد گرفت.

بند ب-5

مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید.

بند ب-6

در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر، مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید هر قشر یا فرد، با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

بند ب-7

بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف)، تحت هیچ شرایطی مجاز نمیباشد.

بند ب-8

هر گونه بحث و سئوال در مورد راه های عبور از فیــلتر، نرم افزارهای فیــلترشکن، پروکـــسی و معرفی سایت های عبور از فیـــلتر ، به اشتراک گذاری فایل های از این قبیل و دیگر مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نمیباشد، و شدیدا با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

بند ب-9

مطالب و تصاویر انتخاب شده در امضاها و آواتار ها باید مطابق با اساسنامه سایت باشد. همچنین از قرار دادن چند عکس به صورت ثابت و یا متحرک با حجم بالا در امضا خودداری کنید، در صورت مشاهده امضا یا آواتار شما حذف میشود.

بند ج- اختیارات DogForum.ir

- سایت DogForum.ir این حق را دارد که بدون اطلاع کاربران قوانین سایت را تغییر دهد
- سایت DogForum.ir این اختیار را دارد که در صورت صلاح دید دسترسی هر یک از کاربران را غیر فعال کند
- سایت DogForum.ir این اخیار را دارد که در صورت صلاح دید هریک از پست های کاربران ، آواتار ها ، امضاء های شخصی ، پروفایل های کاربران و مانند آن را ویرایش و یا حذف کند.

بند د - رعایت قوانین :

لطفا توجه کنید که با ثبت نام در این سایت شما موظف به موافقت و رعایت تمامی بند های ذکر شده خواهید بود ، بنابراین اگر به هر علتی نمی توانید با قوانین مذکور موافقت کنید ، لطفا از ثبت نام یا استفاده از سرویس های این سایت جددا خودداری کنید.

با تشکر
تیم داگ فروم
تمامی حقوق برای سایت DogForum.ir محفوظ است.